Novinky a aktuality z nášho mesta nájdete v časti Aktuality z Prešova

Novinky a aktuality z nášho mesta nájdete v časti Aktuality z Prešova

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Najnovšie z našej školy ZOBRAZIŤ VŠETKY NOVINKY
Exkurzia Budapešť 21.11.2017

Dňa 16.11.2017 žiaci 6. – 8. ročníka v počte 44 zúčastnili exkurzie do Budapešti. Cestovali sme objednaným autobusom ráno o 5:30 a návrat bol o 22:00. Exkurzia sa týkala predmetov: Geografia, Dejepis a Biológia. Ešte počas cesty nám pani Janka rozprávala o histórii a geografii Maďarska. Ako prvé sme v Budapešti navštívili Tropikárium, kde sme si s veľkým záujmom pozerali ryby, krokodíly, vtákov, hmyz , opičky a iné prevažne vodné živočíchy. Potom sme sa vybrali pozrieť si historické časti…

Testovanie 5 20.11.2017

V stredu 22. novembra 2017 sa uskutoční testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ (T5-2017) v zmysle Dodatku č. 1 k Pedagogicko-organizačným pokynom pre šk. rok 2017/18. Testovania papierovou formou sa zúčastnia všetci žiaci 5. ročníka ZŠ, vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Žiaci 6. - 8. ročníkov sa zúčastnia akcie Ekotopfilm. Žiaci 1. stupňa sa učia podľa rozvrhu.

Dňa 12.11.2017 sa naši žiaci zúčastnili odovzdávania cien v bratislavskej Inchebe na veľtrhu Bibliotéky a Pedagogiky v súťaži amatérskej filmovej tvorby „MLADÝ FILMOVÝ TVORCA“.

11. - 12. 11 2017 bol náš turistický krúžok na výlete v tábore Kysak - Brezie.

Pasovačka prvákov 13.11.2017

Hlasujte do konca novembra za kmeňovú hráčku PBA Prešov a slovenskú reprezentantku Miu Tarcalovú, ktorá je členkou Juniorského olympijského tímu a zvýšte tak jej a aj svoju šancu na výlet na zimnú olympiádu 2018 v juhokórejskom Pjongčangu!

V piatok 10.11. 2017 sa v našej škole uskutoční zbierka Hodina deťom. Preto prosíme všetkých, ktorí chcú prispieť na dobrú vec vhodením ľubovoľnej sumy do pokladničky, aby tak urobili v piatok pretože v iné dni zbierka nebude prebiehať.

Predmet PRACOVNÉ VYUČOVANIE je pre štvrtákov v tomto školskom roku nový. Najprv sme s našou výrobou začali pozvoľna. Mosty a domy sme vyrábali z papiera a kartónu. No neskôr sme trošku pritvrdili a vrhli sme sa na výrobu z dreva. Pozrite sa, čo všetko vedia vyrobiť žiaci, ak skĺbia fantáziu so zručnosťou.

Naša škola sa zapojila do pilotného environmentálneho programu „Triedim, triediš, triedime“ , ktorý odštartovalo Ministerstvo životného prostredia SR, prostredníctvom Technických služieb mesta Prešov. Každá trieda na prvom stupni bola v týchto dňoch vybavená setom troch farebných tašiek (zelená - sklo, žltá - plasty, modrá - papier) a informačnou tabuľou, ktorá primeraným spôsobom naviguje žiakov ako správne svoj odpad roztriediť. Cieľom tejto myšlienky je podporiť separovanie odpadu v…

Plavecká štafeta 06.11.2017

Štartuje tradičná Plavecká štafeta mesta Prešov. Do jej prvej časti sa môžete zapojiť už v stredu 8.novembra 2017. Plavecká štafeta miest je tradičná národná korešpondenčná súťaž zameraná na rekreačné a kondičné plávanie. Vytvára priestor, aby sa v bazéne stretli v rovnakom čase všetky generácie a propagovali celoročne využiteľné pohybové aktivity. Vstup na štafetu je voľný. Povinná výbava plavky a kúpacia čapica.

Pre ŠTUDENTOV VIAC »

Chcete sa dozvedieť stále niečo nové o eure? Dostávať aktuálne informácie? Zasúťažiť si? Prezri si tieto dokumenty: FILM EURO RUN: PLAGÁT EURO RUN: BROŽÚRA EURO RUN: PREZENtÁCIE EURO RUN: HRA: VŠETKO NÁJDEŠ NA : http://www.nove-eurobankovky.eu/Informačné-materiály-a-publikácie/EURO-RUN/Hra-Euro-Run

Program ALF 09.12.2014

9.12. 2014 sme pre študentov a učiteľov školy sprístupnili on-line testovanie programu ALF

Pre RODIČOV VIAC »
Oznam pre rodičov 20.10.2016

Vážení rodičia, v týchto dňoch sme zaslali na e mailové adresy výpisy známok a dochádzky,Ak ste takýto výpis nedostali, kontaktujte triedneho učiteľa a skontrolujte správnosť adresy, poprípade adresu doplňte.