Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

Prihlasovanie a odhlasovanie

Odhlasovanie stravy v ŠJ je možné uskutočniť deň vopred do 14h telefonicky 0910437771, osobne v ŠJ , alebo prostredníctvom inrenetu Užívateľ : priezvisko a meno stravníka spolu malými písmenami bez diakritiky ( vzor:majerovakatarina) Heslo : to isté ako užívaťeľ ( vzor:majerovakatarina), po uskutočnení prihlásenia si musíte heslo zmeniť / v opačnom prípade nebudú reklamácie uznané/.

Kliknite na obrázok a prihláste sa