Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

29.09.2017, Piatok

„Sovičkovo“ – návšteva predškolákov

„Sovičkovo“ – návšteva predškolákov Dňa 28. 9. 2017 nás navštívili predškoláci z MŠ Mirka Nešpora. V našom „Sovičkove“ ich privítali pani učiteľky Mgr. Dolinská, Mgr. Adamkovičová a Mgr. Mikovičová, ktoré si pre ne pripravili pekný program. V úvode si škôlkari prezreli priestory školy a privítali sa so svojimi kamarátmi prvákmi. Do krajiny „Sovičkovo“ ich vniesla rozprávka „Rexík a sovička“, ktorá deti zaujala hlavne vzájomnou pomocou jeden druhému a deti vďaka nej pochopili, že nie nadarmo sa hovorí „mudrý ako sova“. Po krátkom oddychu pri rozprávke sa deti pustili do vyrábania sovičky z papiera, pri ktorom nám ukázali svoju šikovnosť a chuť pracovať. Pomoc zo strany nás učiteliek bola minimálna, pretože predškoláci to zvládali samostatne, čím nás len presvedčili o tom, že budúci naši prváci budú veľmi šikovní a už teraz sa na nich veľmi tešíme.