Novinky a aktuality z nášho mesta nájdete v časti Aktuality z Prešova

Novinky a aktuality z nášho mesta nájdete v časti Aktuality z Prešova

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

02.10.2017, Utorok

Štvorlístok na „Piknikovom čítaní“

V rámci 12. ročníka festivalu „Prešov číta rád“ sa žiaci zo záujmového útvaru Štvorlístok zapojili do podujatia Piknikové čítanie, ktoré vyhlásila Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove. Vo štvrtok 28. septembra 2017 po vyučovaní si deti vzali deky, piknikové košíky s „hamkami- mňamkami mňamóznymi“, dobrú náladu a samozrejme KNIHY. Rozprávky, príbehy, encyklopédie, bájky, i knižky s básničkami spríjemnili malým čitateľom krásne slnečné chvíle, ktoré prežili neďaleko školského areálu. Na čítanie si vybrali miesto, kam sa chodia veľmi radi hrávať - detské ihrisko na ulici M. Nešpora. A že sa im tam dobre čítalo je vidieť aj z fotografií. Veď posúďte sami!