Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

02.10.2017, Utorok

Deň ozbrojených síl

V mesiaci september sme sa zúčastnili „Dňa ozbrojených síl SR“ v prápore ISTAR, kde sme si pozreli statické ukážky zbraní a techniky, dynamické ukážky (boj z blízka, manipulácia so zbraňou tzv. „Weapon handling“). Okrem toho sme si vyskúšali aké je to letieť padákom  a tiež sme boli zamaskovaní na tvári maskovacími farbami. Neunikli sme ani 1.pomoci a za branno-športové hry sme obdŕžali darček od vojakov (pexeso, vlajky a pod.). Mgr. Z. Vargová