Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

06.10.2017, Piatok

DEŇ PREŠOVSKÉHO KRAJA

5.10.2017 sa trieda 6.A zúčastnila Dňa PSK 2017 na Úrade PSK. Na jednotlivých poschodiach bol pripravený rôzny program o prešovskom kraji. Predstavila sa ľudová hudba aj rôzni remeselníci. Mohli sme čosi ochutnať, dozvedieť sa niečo o cezhraničnej spolupráci s Poľskom a Chorvátskom, „vidieť očami nevidiacich“, vyskúšať život na vozíku, spoznať osobnosti PSK v školských laviciach. Najviac sme si to užili na 3. poschodí, ktoré bolo premenené na kadernícky salón. Dievčatá odchádzali nádherné a chlapci farební. Nakoniec sme sa dostali aj na titulku špeciálneho vydania Prešovských novín v kostýmoch DJZ. Mgr.Katarína Műllerová