09.10.2017, Pondelok

OKRESNÉ KOLO CEZPOĽNÝ BEH

Krajské športové centrum Prešov v spolupráci so ZŠ Šmeralova ul. Prešov usporiadali dňa 5.10.2017 okresné kolo v cezpoľnom behu. Súťažilo sa v trojčlenných družstvách žiačok a žiakov. Naša škola obsadila kategóriu chlapcov – Alexander Szuč, Adam Horvát, Samuel Šulák, Mikuláš Demjanovič a René Tobiaš. Bežala sa trať okolo Torysy v dĺžke 4 km. Aj keď sme nemali víťazného jednotlivca, po celkovom spočítaní umiestnení, sa naši chlapci v súťaži družstiev umiestnili na 1. mieste. Týmto 1. miestom si zabezpečili postup do krajského kola v Starej Ľubovni dňa 12.10.2017. Držíme im palce v ďalšom zápolení.