Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

09.10.2017, Pondelok

OKRESNÉ KOLO CEZPOĽNÝ BEH

Krajské športové centrum Prešov v spolupráci so ZŠ Šmeralova ul. Prešov usporiadali dňa 5.10.2017 okresné kolo v cezpoľnom behu. Súťažilo sa v trojčlenných družstvách žiačok a žiakov. Naša škola obsadila kategóriu chlapcov – Alexander Szuč, Adam Horvát, Samuel Šulák, Mikuláš Demjanovič a René Tobiaš. Bežala sa trať okolo Torysy v dĺžke 4 km. Aj keď sme nemali víťazného jednotlivca, po celkovom spočítaní umiestnení, sa naši chlapci v súťaži družstiev umiestnili na 1. mieste. Týmto 1. miestom si zabezpečili postup do krajského kola v Starej Ľubovni dňa 12.10.2017. Držíme im palce v ďalšom zápolení.