22.02.2018, Štvrtok

Zimná škola v prírode

Zimná škola v prírode sa tohto roku konala opäť v lyžiarskom stredisku Drienica v termíne od 29.1.2018 – 1.2.2018. Prihlásilo sa do nej 44 žiakov. K dispozícii bola zjazdovka vhodná práve pre začiatočníkov , čo nám vyhovovalo, pretože sme mali 14 žiakov, ktorí nikdy nestáli na lyžiach. A práve to spĺňalo v maximálnej miere podmienky pre základný lyžiarsky výcvik. Ubytovacie zariadenie hotel Javorná spĺňal hygienické požiadavky, poskytol nám 10 izieb vybavených sociálnym zariadením.