Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

22.02.2018, Štvrtok

Zimná škola v prírode

Zimná škola v prírode sa tohto roku konala opäť v lyžiarskom stredisku Drienica v termíne od 29.1.2018 – 1.2.2018. Prihlásilo sa do nej 44 žiakov. K dispozícii bola zjazdovka vhodná práve pre začiatočníkov , čo nám vyhovovalo, pretože sme mali 14 žiakov, ktorí nikdy nestáli na lyžiach. A práve to spĺňalo v maximálnej miere podmienky pre základný lyžiarsky výcvik. Ubytovacie zariadenie hotel Javorná spĺňal hygienické požiadavky, poskytol nám 10 izieb vybavených sociálnym zariadením.