Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

23.02.2018, Piatok

Predškoláci v škole

V piatok 23. 2. 2018 sme v našej škole privítali predškolákov z MŠ M. Nešpora v Prešove. Naši „veľkí“ prváci sa kamarátov ochotne ujali, usadili ich do svojich lavíc a požičali im pomôcky, aby si škôlkari mohli vyskúšať, aký je to pocit byť v škole a učiť sa. Budúci školáci písali, počítali a kreslili, za čo si vyslúžili veľkú pochvalu od pani učiteliek. Dúfame, že sa deťom táto vyučovacia hodina páčila a že sa na svoj nástup do školských lavíc budú tešiť. My ich zasa radi uvidíme na slávnostnom zápise do prvého ročníka, ktorý sa uskutoční 4. apríla 2018. Mgr. Eva Čopová