04.03.2018, Nedeľa

"Lyžiarak" 2018

Lyžiarsky výcvikový kurz sa tohto roku konal v lyžiarskom stredisku SKI Centrum Mraznica v obci Hnilčík v dvoch termínoch 12.2.2018 – 16.2.2018 a 19.2.2018 – 23.2.2018. Zúčastnili sa ho žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka. Počasie nám prialo dostatok snehu a mínusové teploty, ktoré si žiaci mohli bohato užiť. Žiaci boli rozdelení do družstiev podľa lyžiarskej zdatnosti a na záver pobytu si otestovali svoje schopnosti v disciplíne slalom, ktorá bola vyhodnotená a najlepší z najlepších získali ocenenia a vecné ceny. Užili sme si dostatok lyžovania, zábavy, voľnočasových aktivít a tiež aj zopár zranení ktoré veríme, že sa čoskoro zahoja. Všetkým zúčastneným blahoželáme k podanému výkonu a veľa síl do nasledujúcich dní v školských laviciach.