Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

07.03.2018, Streda

Prípravy na MDŽ

Štvrtáci prostredníctvom pracovného vyučovania absolvovali mesačný mini kurz vyšívania, kde sa naučili pracovať s ihlu, niťou, osvojili si prerušovaný, retiazkový a krížikový steh. Svoju šikovnosť zavŕšili malou výšivkou a vyšitým textom. Celú výšivku dotvorili prišitím gombíkov. Veru niekomu sa darilo viac, niekomu menej, niekto to aj vzdával, no všetci pracovali s veľkým srdiečkom a láskou, pretože ich práce si zajtra nájdu svoje majiteľky. Krásne MDŽ.