Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

25.03.2018, Nedeľa

Súťaž - Šikovný chlapec, šikovné dievča 2017/ 2018

Aj v tomto školskom roku reprezentovali žiaci našu školu v tejto súťaži, ktorá prebiehala v dvoch kategóriách, zvlášť pre 3. a 4. ročník ZŠ. Pozostávala z obvodového kola v novembri 2017, ktorého sa zúčastnili: Eliška Kandráčová 3.B, Nina Stašáková 3.B, Matúš Roškanin 3.C, Michal Helou 3.C, Ján Pulík 3.A, Filip Gondžur 4.A, Martin Grobarčík 4.A, Jakub Manko 4.A, Nina Dorošová 4.A a Daniela Šomská 4.A. Žiaci individuálne riešili predložené úlohy- test, krížovky, hlavolamy, skladačky a praktické úlohy v priestoroch ABC – Centum voľného času v Prešove. Súčet bodov z jednotlivých úloh bol rozhodujúci pre postup do finálového kola v marci 2018. Do finále sa prebojovali a získali: Ján Pulík 3.miesto, Martin Grobarčík 4.miesto, Filip Gondžur 5.miesto a Matúš Roškanin 10.miesto. Blahoželáme všetkým za ich šikovnosť a za odvahu, že si zmerali sily s ostatnými školami okresu Prešov. D.Jankovichová