10.04.2018, Utorok

I.MIESTO NA KRAJSKOM KOLE BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY

Filip Čajka, žiak 8.A, nás úspešne reprezentoval na Krajskom kole biologickej olympiády . So svojou projektovou prácou „ Cesta za mineralogickou zbierkou“ na ktorej pracoval niekoľko rokov,získal úžasné prvé miesto v silnej konkurencii a postúpil na celoslovenské kolo , ktoré prebehne v apríli. Pri prezentácii projektu žiakov zaujali najmä špeciálne metódy pozorovania a dokumentovania minerálov, vytvorená zbierka, ale tiež vlastné popisy trás k náleziskam. Filipovi blahoželáme a držíme palce v súťaži i ďalšom výskume.