25.04.2018, Streda

1.C V KNIŽNICI P.O. HVIEZDOSLAVA.

Dňa 16.4.2018 sme sa konečne dočkali a prvý krát sme navštívili knižnicu. Čakala nás tam pani knihovníčka, ktorá mala pre nás pripravenú prednášku, „Ako vzniká kniha“. Tiež sme sa dozvedeli, ako sa máme v priestoroch knižnice orientovať, ako sa v knižnici požičiavajú knihy, aké tam platia pravidlá. Všetci sa už tešíme na ďalšiu akciu, ktorá nás čaká v knižnici a to je PASOVAČKA, kde budeme pasovaní na ozajstných čitateľov, dostaneme čitateľské preukazy a môžeme si požičiavať knihy!