Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

25.04.2018, Streda

1.C V KNIŽNICI P.O. HVIEZDOSLAVA.

Dňa 16.4.2018 sme sa konečne dočkali a prvý krát sme navštívili knižnicu. Čakala nás tam pani knihovníčka, ktorá mala pre nás pripravenú prednášku, „Ako vzniká kniha“. Tiež sme sa dozvedeli, ako sa máme v priestoroch knižnice orientovať, ako sa v knižnici požičiavajú knihy, aké tam platia pravidlá. Všetci sa už tešíme na ďalšiu akciu, ktorá nás čaká v knižnici a to je PASOVAČKA, kde budeme pasovaní na ozajstných čitateľov, dostaneme čitateľské preukazy a môžeme si požičiavať knihy!