10.05.2018, Streda

Deň Európy.

4. mája 2018 oslavovali Prešovčania na Hlavnej ulici 68. narodeniny Európskej únie. Tieto oslavy sa na území mesta Prešov konali po prvýkrát. V bohatom sprievodnom programe nechýbali rôzne hudobné a tanečné vystúpenia, interaktívne hry či káva s europoslancami. Svoj talent na tomto významnom dni prezentovali žiaci niektorých prešovských základných, stredných a umeleckých škôl. Medzi účinkujúcimi samozrejme nechýbali ani zástupcovia tej našej. Pozrite si aj video z vystúpenia.