Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje…

Už niekoľko rokov sa s pravidelnou presnosťou zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Aj 23. mája si naši žiaci a žiačky obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Súťažili celkovo v siedmich disciplínach a v štafete. Radi by sme vyzdvihli niektoré individuálne výkony a výsledky našich žiakov.

Zápis prvákov 07.03.2018

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Zápis prvákov od 4.4. - 30.4. v čase od 7.45 - 15.00

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

Otváracíe hodiny bazéna nájdete v časti Bazén.

10.05.2018, Streda

Deň Európy.

4. mája 2018 oslavovali Prešovčania na Hlavnej ulici 68. narodeniny Európskej únie. Tieto oslavy sa na území mesta Prešov konali po prvýkrát. V bohatom sprievodnom programe nechýbali rôzne hudobné a tanečné vystúpenia, interaktívne hry či káva s europoslancami. Svoj talent na tomto významnom dni prezentovali žiaci niektorých prešovských základných, stredných a umeleckých škôl. Medzi účinkujúcimi samozrejme nechýbali ani zástupcovia tej našej. Pozrite si aj video z vystúpenia.