Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

31.01.2019, Štvrtok

Dejepisná exkurzia v ortodoxnej synagóge

Deviataci našej školy si dňa 25.1.2019 v areáli židovskej náboženskej obce v Prešove pozreli ortodoxnú synagógu a výstavu Bárkányho judaík, ktorá patrí oddeleniu židovskej kultúry Slovenského národného múzea v Bratislave. To, čo žiaci nenašli v učebniciach dejepisu, im pútavou formou porozprávala lektorka múzea PhDr. Z. Mihoková. V tichu najkrajšej slovenskej synagógy a zasneženého nádvoria sme si uctili obete holokaustu počas druhej svetovej vojny.