Zápis prvákov 14.03.2019

Pozývame Vás na SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS do 1. ročníka - Plavba za poznaním, ktorý sa uskutoční v pondelok 1. 4. 2019 o 16.00 hod.

Pozývame Vás na SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS do 1. ročníka - Plavba za poznaním, ktorý sa uskutoční v pondelok 1. 4. 2019 o 16.00 hod.

Pozrite si exkluzívny rozhovor, ktorý poskytol našim redaktorkám spisovateľ pán Daniel Hevier

Pozrite si exkluzívny rozhovor, ktorý poskytol našim redaktorkám spisovateľ pán Daniel Hevier

Triedny aktív 19.marca 2019 sa uskutočnil na našej škole výnimočný triedny aktív, na ktorom sa zúčastnili rodičia deviatakov a zástupcovia stredných škôl, ktorí sa dostavili v hojnom počte. Triedny aktív bol zameraný na sprostredkovanie informácií…

Triedny aktív 19.marca 2019 sa uskutočnil na našej škole výnimočný triedny aktív, na ktorom sa zúčastnili rodičia deviatakov a zástupcovia stredných škôl, ktorí sa dostavili v hojnom počte. Triedny aktív bol zameraný na sprostredkovanie informácií o štúdiu na stredných školách. Stretnutie bolo podnetné, pretože sa rodičia mohli dozvedieť niektoré zaujímavé informácie súvisiace s prijímacím konaním, spôsobom zápisu, počtom a vypisovaním prihlášok a iné. Kolegovia zo stredných škôl informovali rodičov aj o tom, že v nasledujúcom školskom roku bude počet prijatých uchádzačov o štúdium na niektorých SŠ obmedzený. Týka sa to predovšetkým gymnázií, ale aj niektorých ďalších škôl, takže by si rodičia mali uvedomiť, na ktorú strednú školu má ich dieťa šancu sa dostať a na ktorú školu má, alebo nemá predpoklady. Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí sa stretnutia zúčastnili, či už rodičom, triednym učiteľkám, ale hlavne učiteľom zo stredných škôl, ktorí nám poskytli cenné i

07.02.2019, Štvrtok

Naše úspešné siedmačky – Nela Vehecová a Timea Hudáková

Počas víkendu 1.–3.2.2019 sa v Michalovciach konal veľmi kvalitne obsadený turnaj v hádzanej žiačok. Turnaja sa zúčastnilo aj družstvo dievčat z Prešova. Medzi úspešnými hádzanárkami, ktoré výraznou mierou prispeli k 1. miestu na turnaji boli aj Nela Vehecová a Timea Hudáková, žiačky našej školy zo 7.B triedy. Dievčence sú nielen výbornými žiačkami, ale zároveň aj vynikajúcimi športovkyňami. Okrem 1. miesta si Timea z turnaja odniesla aj ocenenie ako najlepšia hráčka družstva. Obom žiačkam veľká gratulácia. Mgr. Miroslava Kundratová