Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

29.05.2019, Streda

DETSKÁ LIGA V MALOM FUTBALE

Dňa 27.5.2019 sa konalo záverečné kolo DETSKEJ LIGY V MALOM FUTBALE. Po zrátaní bodov zo všetkých troch kôl sa naším najmladším žiakom podarilo uchmatnúť bronzovú priečku. V poslednom kole chlapci zabojovali a neprehrali ani jediný zápas, čiže na konte mali 5 výhier a 1 remízu. Chlapcom blahoželáme a ďakujeme za peknú reprezentáciu našej školy. Dolinská