Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

02.06.2019, Pondelok

Záverečný turnaj v minihádzanej

Dňa 17.5.2019 sa v hale na Nábrežnej ulici konal záverečný turnaj žiakov a žiačok navštevujúcich hádzanársky krúžok v minihádzanej. Radosť bolo pozerať sa na deti, ako sa zlepšovali každým turnajom, ako si užívali radosť z pohybu. Preto výsledky v tomto prípade neboli tým najdôležitejším. Aj napriek tomu nedá sa nepochváliť krásnym 3. miestom. Pohár a medaily nám prišli odovzdávať hráči Tatrana Prešov - niekoľkonásobného majstra SR v hádzanej. Bc.Barbora Kundratová