Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

05.06.2019, Streda

Oblastné preteky v – atletike

Už niekoľko rokov sa pravidelne zúčastňujeme Oblastných pretekov v kráľovnej športu – v atletike. Súťaž v pôvodnom termíne 30. mája 2019 bola pre nepriaznivé počasie preložená na pondelok 3. júna. Za nádherného slnečného počasia si naši žiaci obuli tretry a zapojili sa do náročného, avšak zaujímavého zápolenia a získavania bodov pre svoje družstvo, pre svoju školu. Družstvo tvorilo 10 žiakov 9C triedy. Naše žiačky sa pre dlhodobo plánované školské výlety v náhradnom termíne súťaže nezúčastnili hoci sa poctivo na súťaž pripravovali a tešili.