Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

17.06.2019, Pondelok

Škola v prírode Kežmarské Žľaby

Nezabudnuteľné spomienky si zo školy v prírode odniesli žiaci 2.A, 2.C, 3.A a 4.C triedy našej školy. Pre niekoho prvá, pre štvrtákov posledná možnosť stráviť spoločné júnové chvíle s pani učiteľkou. O tom, že zážitkov bolo veľa, niet pochýb. Vďaka slnečnému počasiu trávili Nešporáci celé dni na čerstvom vzduchu, v lone tatranských veľhôr. Rekreačné zariadenie Crocus v Kežmarských Žľaboch, kde boli ubytovaní, im okrem trávnatých plôch poskytlo aj priestory k športovaniu – ihriská a bazén. Počas piatich dní žiaci navštívili Tatranskú Lomnicu a Starý Smokovec, okúsili jazdu tatranskou električkou i pozemnou lanovkou na Hrebienok, absolvovali túru k Studenovodským vodopádom a Rainerovej chate. Nechýbala každodenná ranná rozcvička, súťaže, diskotéka a popoludňajšie voľnočasové aktivity. Svoj päťdňový výlet ukončili návštevou Belianskej jaskyne a nákupom suvenírov a darčekov pre svojich najbližších. To, ako to tam naozaj prebiehalo, Vám ukáže krátky videozáznam. Tr. učiteľky: J. Ďuricová,