Plavecká štafeta 30.11.2019

Dňa 18.12. 2019 sa uskutočnila Plavecká štafeta mesta Prešov.

Dňa 18.12. 2019 sa uskutočnila Plavecká štafeta mesta Prešov.

21.12. 2019 - 7.1. 2020 V čase Vianočných prázdnin nebudú v prevádzke ani ŠKD a školská jedáleň

21.12. 2019 - 7.1. 2020 V čase Vianočných prázdnin nebudú v prevádzke ani ŠKD a školská jedáleň

Začiatok vyučovania po vianočných prázdninách je 8.1. 2020

Začiatok vyučovania po vianočných prázdninách je 8.1. 2020

17.06.2019, Pondelok

Škola v prírode Kežmarské Žľaby

Nezabudnuteľné spomienky si zo školy v prírode odniesli žiaci 2.A, 2.C, 3.A a 4.C triedy našej školy. Pre niekoho prvá, pre štvrtákov posledná možnosť stráviť spoločné júnové chvíle s pani učiteľkou. O tom, že zážitkov bolo veľa, niet pochýb. Vďaka slnečnému počasiu trávili Nešporáci celé dni na čerstvom vzduchu, v lone tatranských veľhôr. Rekreačné zariadenie Crocus v Kežmarských Žľaboch, kde boli ubytovaní, im okrem trávnatých plôch poskytlo aj priestory k športovaniu – ihriská a bazén. Počas piatich dní žiaci navštívili Tatranskú Lomnicu a Starý Smokovec, okúsili jazdu tatranskou električkou i pozemnou lanovkou na Hrebienok, absolvovali túru k Studenovodským vodopádom a Rainerovej chate. Nechýbala každodenná ranná rozcvička, súťaže, diskotéka a popoludňajšie voľnočasové aktivity. Svoj päťdňový výlet ukončili návštevou Belianskej jaskyne a nákupom suvenírov a darčekov pre svojich najbližších. To, ako to tam naozaj prebiehalo, Vám ukáže krátky videozáznam. Tr. učiteľky: J. Ďuricová,