Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

19.06.2019, Streda

Milujme svoju planétu

Dňa 18.6. 2019 sa žiaci prvého stupňa opäť stretli pri oslave Dňa Zeme, ktorý by sme mali oslavovať každý deň, nielen v apríli. Výrobou krásnych projektov a zapojením sa do environmentálnych aktivít sme si všetci pripomenuli každodennú nutnosť a dôležitosť ochrany životného prostredia. Žiakov táto aktuálna téma vždy osloví a s pokorou si uvedomujú, že svoju planétu musíme chrániť a milovať. Mgr. M. Adamkovičová