Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

08.07.2019, Pondelok

Farebné leto 2019

Farebné leto 2019 v ŠKD Prvý letný prázdninový týždeň od 1. – 4.7.2019 sme si užívali v dennom školskom tábore. Naša partia mala 26 detí a starali sa o nás naše p. vychovávateľky. Krásne slnečné počasie nám dovolilo zrealizovať všetko, čo sme si naplánovali. Pondelok bol zábavný - vyšantili sme v interiérovom ihrisku, kde nás čakali preliezačky, šmýkačky a bazén s loptičkami. Utorok bol športový – v Lanovom centre sme si vyskúšali lezenie, stali sa z nás malí horolezci a bolo to super. Streda bola náučná – boli sme v Archeoparku v Hanušovciach, kde sme navštívili kaštieľ, dozvedeli sme sa veľa o histórii, interaktívnou formou sme si vyskúšali naše vedomosti a v archeoparku sme sa dozvedeli ako niekedy ľudia žili. Plietli sme náramky, na hrnčiarskom kruhu sme vyrábali hrnčeky, strieľali sme s luku a vyhrali sme sa v stredovekých chalúpkach medzi zvieratkami.