Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

09.08.2019, Piatok

Informácie pre školský rok 2019/2020

Všetky potrebné informácie o organizácii vyučovania a o potrebných pomôckach a poplatkoch dostanú rodičia prvý školský deň na prvom stretnutí s triednou učiteľkou a vychovávateľkou... čítajte viac

 • nformácie

 • Pekné prázdniny plné zábavy, oddychu,

  dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov.

  Informácie pre budúcich prvákov : 

  Všetky potrebné informácie o organizácii vyučovania a o potrebných pomôckach  a poplatkoch dostanú rodičia prvý školský deň na prvom stretnutí  s triednou učiteľkou a vychovávateľkou. Informáciu o pomôckach pre budúcich prvákov nájdete tu:  Pomocky_pre_prvaka_(1).pdf

  Informácie o ŠKD: 

  Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD a všetky potrebné informácie o poplatkoch dostanú rodičia prvý školský deň.

  Informácie o školskej jedálni:

  Podrobné informácie o ŠJ nájdete na: http://www.zsnespo.sk/sk/jedalen/informacie/.

  Informácie o pomôckach pre 2.-9. ročník:  

  Všetky potrebné informácie o pomôckach dostanú rodičia a žiaci prvý školský deň – 2.septembra 2019.

   

  Informácie o organizácii začiatku šk. roka 2019/2020 budú uverejnené na stránke školy v auguste.