Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

07.10.2019, Pondelok

Deň úsmevu

„Stačí málo na vyvolanie úsmevu a stačí jeden úsmev, aby sa všetko stalo možným.“ (G. Cesbron) Každoročne je prvý októbrový piatok venovaný dobrej nálade a dobrým skutkom. Od roku 1999 sa v tento deň na celom svete oslavuje svetový deň úsmevu. Inak tomu nebolo ani v triedach našej základnej školy. Žiaci 1. stupňa si tento deň pripomenuli aktivitami a tvorivými úlohami počas piatkového tematického vyučovania. Mgr. Jaroslava Ďuricová