Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli…

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

08.10.2019, Streda

TESTOVANIE POHYBOVÝCH PREDPOKLADOV 1. ROČNÍKOV

Aj v tomto školskom roku sme preverili pohybové predpoklady našich najmenších žiakov – prvákov. Prešli testami ako sú: člnkový beh, ľah - sed, skok z miesta, výdrž v zhybe, kotúľanie 3 lôpt, šatkovaná naháňačka a zostava s tyčou. Po spracovaní výsledkov v danom programe sa žiakom vypočíta, na aké druhy športu majú predpoklady a v čom by mohli vynikať. Následne dostanú do rúk certifikát. Dolinská