Noc v škole 02.10.2019

HALLOWEENSKA noc v škole 29.10. 2019.

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorila brána školy pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia sa. Všetci žiaci, rodičia, pedagógovia sa zhromaždili v átriu školy , aby si vypočuli prejav riaditeľa školy Mgr. Jaroslava Bizuba a pozreli krátky kultúrny program..

Akcie pre budúcich prvákov

Navštívili nás budúci školáci z MŠ Mirka Nešpora

Škôlkari z MŠ Mirka Nešpora prišli pozrieť na našich prvákov, ako a čo sa učia na hodine matematiky. Zistili, že čísla sú zábavné a hravé. Zároveň ukázali, že tiež o číslach niečo vedia. Aj fotografie hovoria, že sa v škole dobre cítili. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.