27.12.2018

29.11.2018 sme sa zúčastnili obvodného kola Technickej olympiády, ktoré sa konalo na ZŠ Sibírska v Prešove. Súťaž mala dve časti – teoretickú (žiaci si preverili svoje teoretické vedomosti z oblasti techniky) a praktickú (prezentovanie svojich pracovných zručností a schopností pri výrobe výrobku.) V kategórií A, v ktorej súťažilo 17 základných škôl sme získali nádherné 1. miesto a tým aj postup na krajské kolo. Žiakom deviateho ročníka, Alexandrovi Lukáčovi a Alexovi Ivankovi, držíme prsty v ďalšom kole. V kategórií B bolo zastúpených 14 základných škôl. Rastislav Imrich, žiak siedmeho ročníka, obsadil krásne 7. miesto. Chlapcom ďakujeme a srdečne blahoželáme !!!

Vianočné prázdniny budú v dňoch 22.12. 2018 až 7.1. 2019. Nástup do školy je 8.1.2019 - utorok.

Dňa 13.12 sa naši žiaci predstavia rodičom, starým rodičom...vo Vianočnej akadémii, ktorá bude sa SOŠ Stavebná na Volgogradskej ulici o 16.30 hod.

Pracovné pozície

V zmysle § 11a ods. (1) zákona NR SR č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov zverejňujem informáciu o voľnom pracovnom mieste pre pedagogického zamestnanca.

Názov zamestnávateľ

ZŚ Mirka Nešpora

Mirka Nešpora 2, 080 01 Prešov

Mgr. Jaroslav Bizub, riaditeľ školy

nespora2@gmail.com

Kategória

Učiteľ

Podkategória

učiteľ pre nižšie sekundárne vzdelávanie

Kvalifikačné predpoklady

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

aprobácia  telesná výchova v aprobácii s ďalším všeobecnovzdelávacím predmetom (Technická výchova, Informatika)

Požadované doklady

• Žiadosť
  • Životopis
  • súhlas so spracovaním osobných údajov
  • motivačný list
  • fotokópie dokladov o vzdelaní (k diplomu je potrebné priložiť kópiu vysvedčenia o štátnej záverečnej skúške, osvedčenie o prvej, druhej  atestácii)
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
  • u úspešných uchádzačovsa bude vyžadovať výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace
  • potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti na výkon činnosti

Termín nástupu

25.2.2019

Iné požiadavky

• bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť
  • ovládanie štátneho jazyka
  • znalosť práce s PC
  • schopnosť viesť záujmový útvar, ktorý rozvíja nadanie a talent žiakov
  • prax vítaná
  • flxibilita
  • komunikatívnosť
  • zavádzanie inovatívnych metód do vyučovacieho procesu

Pracovné podmienky

Pracovný pomer na dobu určitú – do 31.8.2019 počas dlhodobej neprítomnosti zamestnanca.

Platové podmienky

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 759 €.

Ďalšie informácie

Žiadosti zasielať do 13.2.2019 na adresu školy alebo emailom na adresu nespora2@gmail.com.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.