Pracovné pozície

V zmysle § 11a ods. (1) zákona NR SR č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov zverejňujem informáciu o voľnom pracovnom mieste pre pedagogického zamestnanca.

Pedagogický asistent

Asistent učiteľa

Kvalifikačné predpoklady

Odborná a pedagogická spôsobilosť pre príslušný druh

a typ školy podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o

pedagogických zamestnancoch a odborných

zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých

zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky

MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú

kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné

požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických

zamestnancov a odborných zamestnancov v znení

neskorších predpisov.

-          žiadosť

-          podpísaný štruktúrovaný životopis  (Europass – povinný formát)

-          motivačný list

-          fotokópie dokladov o vzdelaní (k diplomu je potrebné priložiť kópiu vysvedčenia o štátnej záverečnej skúške, osvedčenie o prvej, druhej  atestácii)

-          ovládanie štátneho jazyka

-          znalosť práce s PC (Microsoft Word, Excel, Power Point, práca s internetom)

-          schopnosť viesť záujmový útvar, ktorý rozvíja nadanie a talent žiakov

-          flxibilita, ochota pomáhať

Pracovný pomer na dobu určitú – do 31.8.2019

Platové podmienky

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 556,50 €/mesiac.

Ďalšie informácie

Žiadosti zasielať do 30.8.2018  do 10,00 hod. na adresu školy alebo emailom na adresu nespora2@gmail.com.

Špeciálny pedagóg

Kvalifikačné predpoklady

Odborná a pedagogická spôsobilosť pre príslušný druh a typ školy podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov.

-          žiadosť

-          podpísaný štruktúrovaný životopis  (Europass – povinný formát)

-          flxibilita, ochota pomáhať

Platové podmienky

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 690 €/mesiac.

Ďalšie informácie

Žiadosti zasielať do 30.8.2018 do 10,00 hod. na adresu školy alebo emailom na adresu nespora2@gmail.com.

Učiteľ

učiteľ pre primárne vzdelávanie

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

učiteľ pre primárne vzdelávanie + kvalifikovanosť pre výučbu ANJ pre 1.stupeň ZŠ a špeciálna pedagogika vítaná.

-          zavádzanie inovatívnych metód do vyučovacieho procesu

Platové podmienky

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 753 €.

Ďalšie informácie

Žiadosti zasielať do 15.8.2018 na adresu školy alebo emailom na adresu nespora2@gmail.com.

vychovávateľ

Vychovávateľ/ka ŠKD

ÚSV pedagogického smeru, VŠ I. alebo II. st. zameraná na vychovávateľstvo

-          čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

-          u úspešných uchádzačovsa bude vyžadovať výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace)

-          komunikatívnosť

-          zavádzanie inovatívnych metód do výchovného procesu

Platové podmienky

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 690 €.

Učiteľ

Podkategória

učiteľ pre nižšie sekundárne vzdelávanie

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa